Skip to content

Game Over Tayyip-Insert New Coins

June 20, 2013

game-over-insert-coin

 

Brezilyadaki protestoları da mı Türk faiz lobisi yaptı acaba? Kesin Brezilyadaki protestocular da Ergenekoncudur ! Millet sana koca 10 yıl verdi sen Türk ekonomisini sıcak paradan dövizden faizden kurtaramadın. Ne yaptın? Hayali düşmanlar üretip onları yargıladın, yargıyı ele geçirdin, polisi ele geçirdin, medyayı sindirip yandaş medya yarattın, PKK ile işbirliği yaptın, akrabalarına gemicikler aldırdın…Sahi kızı Sümeyye Erdoğan başbakanın sürekli yanında gezip ne iş yapıyor acaba? Duyduğuma göre 52.000 TL danışman maaşı alıyormuş. Ne iş karşılığında ? Meçhul ?

Şİmdi FED parasal genişlemeyi bitirme sinyali verdi ve daha sonra da FED faizini yükseltecek. Sen ise 11 yıl boyunca küresel likiditenin ve tarihi düşük faizin verdiği rahat ortamda ülkeyi yönettin. Borç para ile gerdeğe giren damat gibi kendini çok başarılı sandın. Şİmdi 10 yıllık bir faiz yükseliş trendi başlamak üzere…Peki şimdi ne yapacaksın? Gezi protestosu karşısında çaresizce ve amigdalanla saçma sapan suçlamalar yaptın. Yok biz çok başarılıyız IMFye borcumuzu sildik vs.vs. Oysa IMFye olan borç toplam borcun sadece%5′ i…Milleti nasıl kandırdın…Şİmdi yükselen döviz sepeti karşısında özel sektörün yabancı para yükümlülüğü ne olacak?

Şİmdi Bernanke ve FED de mi faiz lobisinin adamları ve ERgenekoncular? Yoksa FED seni kıskandığı için Türkiyedeki faizleri mi yükseltiyor? Herkesi kendine düşman ettin ve yalan söyledin. Millet sana sonsuz şans vermeyecek. Şimdi ayıkla pirincin taşını…Game over Tayyip ! Insert new coins !

Advertisements

From → Uncategorized

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: